KONST / Litografier / Färglitografi 7416439
*
nr 741 6439
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi , Lennart Sand (f. 1946), 185/190, motivets mått: 40x30
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2012
kl 17:32:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/2 09:26:31
1
Vinnande bud
20/2 17:27:44
2
300 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lennart sand litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29
-
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14
-
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17
*
Lennart Sand
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
nr 741 6439
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi , Lennart Sand (f. 1946), 185/190, motivets mått: 40x30
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/2 09:26:31 | 1 | Vinnande bud |
20/2 17:27:44 | 2 | 300 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lennart sand litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29 -
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14 -
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17